Adresár

 
Export: Export všetky do CSV  Export všetky do XLS  Export všetky do XML

Amatérska divadelná únia

UlicaHviezdoslavova 48/4
Mesto (PSČ)Senica, 905 01
Telefón034/51 64 78
Fax034/51 64 78
mapazobraziť mapu

ASOCIÁCIA DIGITÁLNYCH KINO-KLUBOV SR (ADKK)

ASSOCIATION OF DIGITAL MOVIE CLUBS OF SLOVAKIA
UlicaPriemyselná 1
Mesto (PSČ)Bratislava2, 821 09
KontaktMgr. Walter Nittnaus
Telefón02/55 56 89 01
Fax02/55 57 20 44
Emailadkk@adkk.sk
mapazobraziť mapu

Asociácia Divadelná Nitra

UlicaSvätoplukovo nám. 4
Mesto (PSČ)Nitra, 949 01
Telefón037/652 48 70, 903/55 44 75
Fax037/652 48 70
Emailnitrafest@nitrafest.sk
Webstránkawww.nitrafest.sk
mapazobraziť mapu

Asociácia filmových amatérov a videoamatérov

UlicaNámestie SNP 12
Mesto (PSČ)Bratislava, 812 34
KontaktPhDr. Zuzana Školudová
Telefón 0918 71 60 49
Fax02/59 21 41 02
Emailskoludova@nocka.sk
Webstránkawww.amatfilm.sk
mapazobraziť mapu

Asociácia filmových režisérov

UlicaKonventná 8
Mesto (PSČ)Bratislava, 811 03
Telefón02/54 41 94 79, 54 41 94 80, 54 41 94 81
Fax02/5441 16 79, 54 41 93 72
Emailartfilm@artfilm.sk
mapazobraziť mapu

Asociácia organizácií spisovateľov Slovenska / AOSS /

UlicaLaurinská 2
Mesto (PSČ)Bratislava, 815 08
KontaktPredseda: Jozef Leikert, PhD.
Telefón02/54 43 41 17
Fax02/54 43 41 17
Emailaoss@nextra.sk
Webstránkawww.aoss.sk
mapazobraziť mapu

Asociácia slovenských audiovizuálnych režisérov

UlicaSTV - Mlynská dolina
Mesto (PSČ)Bratislava, 845 45
mapazobraziť mapu

Asociácia slovenských filmových klubov

UlicaBrnianska 33
Mesto (PSČ)Bratislava, 811 04
KontaktSilvia Dubecká
Telefón02/5465 2018
Fax02/5465 2017
Emailasfk@stonline.sk
Webstránkawww.asfk.sk
mapazobraziť mapu

Asociácia slovenských kameramanov (ASK)

UlicaZáhradnícka 3
Mesto (PSČ)Bratislava 1, 811 07
KontaktDodo Šimončič
Telefón02/ 55 57 20 31, +421-905-202 729
Emailsimoncic@joj.sk
mapazobraziť mapu

Asociácia súčasného divadla

UlicaHeydukova 17, P.O.BOX 90
Mesto (PSČ)Bratislava, 814 99
Telefón0903 266 855
Emailm.klimackova@hotmail.com
mapazobraziť mapu
Linky